Drevený nábytok z masívu Nábytkové kovanie, spárovka, lamino Drevené stavby Textilní výroba Bio Úly

Ochrana osobných údajov 

Odoslaním objednávky zákazník udeľuje súhlas na spracovanie osobných údajov uvedených v objednávkovom formulári. Informácie o zákazníkoch sú uchovávané v súlade so zákonom č. 101/2000 Zb., o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.

Dodávateľ sa zaväzuje, že bude všetky údaje získané od zákazníkov používať výhradne na vnútornú potrebu a neposkytne ich tretím osobám. Výnimku z povinnosti podľa predchádzajúcej vety predstavuje spôsob dodania tovaru prostredníctvom prepravnej spoločnosti, ktorej sú osobné údaje zákazníkov odovzdávané, no iba v tom minimálnom rozsahu, ktorý je nutný na riadne a včasné dodanie tovaru.

Bez výslovného súhlasu zákazníkov nakladá dodávateľ s ich osobnými údajmi iba a výhradne v rozsahu, ktorý pripúšťa zákon o ochrane osobných údajov, a to predovšetkým v § 5 ods. 2 písm. b) a v § 5 ods. 6 zákona o ochrane osobných údajov. Osobné údaje zákazníkov sú plne zabezpečené proti zneužitiu. Dáta sú uchovávané na zálohovaných serveroch v majetku dodávateľa, ktoré nie sú zdieľané s aplikáciami tretích osôb.

Zákazník súhlasí so zasielaním obchodných oznamov dodávateľa elektronickou cestou na adresu zákazníka uvedenú v objednávkovom formulári. Zákazník môže svoj súhlas písomne či elektronicky kedykoľvek odobrať.

 
Newsletter

Chcete pravidelne dostávať informácie o novinkách a akciach?

 
Odhlásiť sa z odberu
 
Hodnotenie webu
Ako sa Vám páči náš web?
Hodnotenie webu (1 - najlepšie, 5 - najhorší)
Vaša pripomienka, pochvala
Váš e-mail (Nepovinné)
Aby sme mohli reagovať na Vaše podnety, môžete zadať Váš e-mail
 
 
 
Mimoriadna ponuka do vypredania zásob