Český výrobek

Komoda FANTAZIE, buk cink

Katalógové číslo F325/BC
Cena od
1 028,30€
Pôvodná cena
1 285,38€

Komoda z kolekcie Fantazie je krásnym a funkčným nábytkom, ktorý by mal byť v každej spálni.

Vďaka precízne zaobleným hranám a hladkým stranám dokonale ladí k dizajnu postelí Fantazie. Zásuvky majú kvalitné pojazdy push systém s plnovýsuvmi, stabilizátory a tlmenými dojazdmi a na ich otváranie stačí len ľahké stlačenie.

 • Materiál Buk cink
 • Šírka (mm) 1200 mm
 • Dĺžka/ Hĺbka (mm) 480 mm
 • Výška (mm) 900 mm
 • PLU 360827
 • Dostupnosť v štandardnom vyhotovení
  (V základnej povrchovej úprave, bez zákazkovej výroby)
  Obvykle dodávame do 4-6 týždňov

Komodu FANTAZIE ponúkame v masívnom prevedení buk cink. Základná povrchová úprava je robená vodou riediteľným bezfarebným lakom. Za príplatok si môžete vybrať z 20 odtieňov farebného morenia.

Luxusnejší vzhľad je možné docieliť povrchovou úpravou Osmo Top oleja. Ide o náter s kombináciou oleja a vosku, vďaka ktorému zostane povrch dreva prirodzene matný a viac vynikne jeho kresba. Za príplatok si môžete vybrať z 9 odtieňov farebného olejovania.

Hrúbka použitého materiálu je v korpuse 40 mm, v zásuvke 18 mm a v čielku zásuvky 20 mm.

Zásuvky sú vybavené kvalitnými pojazdami na PUSH systém s plnovýsuvmi, stabilizátory a tlmeným dojazdom. Zozadu zásuvky je stabilizačná torzná tyč, vďaka ktorej môžete zásuvku stlačiť na ktoromkoľvek mieste a vždy sa správne a hladko otvorí.

Zadná časť  komody a vnútro zásuviek je tvorené z bukovej preglejky. Hrúbka je 8 mm na zadnej časti a 4 mm na dne zásuviek. Jednotlivé časti komody sú spojené špeciálnym kovaním Zipbolt. To sa vyznačuje vysokou pevnosťou, jednoduchou montážou a vďaka doťahovaniu cez prevod sa neuvoľňuje. Vďaka tomu môžete celú komodu kedykoľvek rozmontovať a znovu zložiť.

Celá komoda aj zásuvky sú ošetrené povrchovou úpravou z vonkajšej aj vnútornej strany. Rozmer komody je možné po dohode a za príplatok upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Varianty produktu

Tento výrobok vyrábame vo viacerých variantách. Ostatné varianty si môžete vybrať tu.

Komoda FANTAZIE buk cink
Komoda FANTAZIE dub cink

Konfigurácia výrobku

-

Celková cena

1 028,30€ Cena je s DPH

Pozrite si najnovší katalóg

Katalógy, cenníky, schémy