Český výrobek

Komoda IMPERIA, dub cink

Katalógové číslo M520/DC
Cena od
3 569,56€
Pôvodná cena
4 461,95€

Komoda by mala byť krásnou a zároveň praktickou súčasťou každej spálne. Táto elegantná komoda z kolekcie Imperia z dubového masívu je toho dôkazom. Dve rady zásuviek ponúkajú mnoho úložného priestoru a v prvej zásuvke je naviac schovaná ešte jedna menšia zásuvka, napríklad na šperky či cenné veci. V hornej časti komody je vyfrézovaná jemná linka, ktorá odľahčuje celkový mohutný dojem. Všetky hrany sú zaoblené tak, aby dizajnovo ladila k celej kolekcií Imperia. Vďaka tejto komode získate praktický úložný priestor a luxusný doplnok pre vašu spálňu.

 • Materiál Dub cink
 • Šírka (mm) 1600 mm
 • Dĺžka/ Hĺbka (mm) 550 mm
 • Demont Áno
 • MJ (jednotka) sada
 • PLU 363982
 • Dostupnosť v štandardnom vyhotovení
  (V základnej povrchovej úprave, bez zákazkovej výroby)
  Obvykle dodávame do 4-6 týždňov

Komodu IMPERIA ponúkame v masívnom prevedení dub cink. Základná povrchová úprava je robená bezfarebným Osmo Top olejom. Ide o náter s kombináciou oleja a vosku, vďaka ktorému zostane povrch dreva prirodzene matný a viac vynikne jeho kresba. Za príplatok si môžete vybrať zo 14 odtieňov farebného olejovania.

Hrúbka použitého materiálu je na vrchu a na dne 20 mm, boky komody sú veľmi robustné, hrúbka 140 mm. Celkový dojem odľahčuje vodorovná vyfrézovaná linka v hornej časti bokov komody. Boky komody sú, vďaka svojej mohutnosti, zároveň prepojujúcim prvkom kolekcie Imperia.

Zásuvky sú vybavené kvalitnými pojazdami, plnovýsuvmi s tlmeným dojazdom.

Chrbát komody a vnútro zásuviek je tvorené z dubovej preglejky. Hrúbka je 8 mm. Chrbát komody je usadený do vrchu a dna pomocou vyfrézovanej drážky.

Komoda má naviac v horných zásuvkách schovanú ešte ďalšiu výsuvnú časť, napríklad na šperky či dokumenty. Čielka zásuviek majú vyfrézovaný otvor pre ľahšie otváranie. Ten je rovnaký ako pri celej kolekcií Imperia. Celá komoda aj zásuvky sú ošetrené povrchovou úpravou z vonkajšej aj vnútornej strany. Rozmer komody je možné po dohode a za príplatok upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Konfigurácia výrobku

-

Celková cena

3 569,56€ Cena je s DPH

Pozrite si najnovší katalóg

Katalógy, cenníky, schémy