Český výrobek

Postelový rošt laťkový čelný výklop 80x200cm buk

Katalógové číslo 252/80/B
Cena od
183,22€
Pôvodná cena
234,90€

Masívny posteľový  bukový rošt v ráme je vhodný do všetkých postelí, kde je možnosť nastavenia výšky roštu. Posteľový rošt umožňuje vyklopiť matrac pomocou silných piestov, tak aby sa dalo pohodlne vstúpiť do úložného priestoru postele. Rošt sa len položí do zmontovanej postele na polohovacie kovanie Varifix, alebo na výškovo polohovaciu strednicu pri dvojlôžkach. Podľa výšky matraca si navolíte potrebný výškový presah matraca cez hranu postele. Celková výška roštu je 81 mm, preto doporučujeme k posteliam s dostatočnou výškou bočnice (190 mm a viac). Rošt má vysokú tuhosť a pevnosť, každá latka je štyrmi skrutkami  priskrutkovaná do obvodového rámu z bukovej preglejky 25x45x1947mm (nepoužívame sponky, ale dlhé skrutky). Počet 18 ks latiek, prierezu 60x19 mm  maximálne zaistí nosnosť lôžka 140 kg, dokonalé prevzdušnenie matraca a vysoká hustota latiek zabráni preležaniu matraca a pri ležaní neucítite žiadne  medzery medzi latkami. Povrchová úprava roštu je v prírodnom prevedení bez laku, rošt je obojstranne brúsený, skrutky majú  zapustenú hlavičku  a teda nedochádza  k zatrhávaniu látky matraca. Kombináciou tohto roštu s vhodným matracom dosiahnete výborné ortopedické vlastností. Doporučujeme penové, pružinové alebo latexové matrace.


Drevené rošty v ráme sa vyrábajú vždy menšie, než je zadaný rozmer na objednávke – tj. cca o 50 mm kratší a o 10 mm užší.

                                         

 • Materiál Buk
 • Šírka 800 mm
 • Dĺžka (mm) 2000 mm
 • Výška (mm) 81 mm
 • Nosnosť (v kg) 140 kg
 • Počet latiek 18 ks
 • PLU 000031
 • Dostupnosť v štandardnom vyhotovení
  (V základnej povrchovej úprave, bez zákazkovej výroby)
  Skladom vo výrobe

Masívny posteľový  bukový rošt v ráme je vhodný do všetkých postelí, kde je možnosť nastavenia výšky roštu. Posteľový rošt umožňuje vyklopiť matrac pomocou silných piestov, tak aby sa dalo pohodlne vstúpiť do úložného priestoru postele. Rošt sa len položí do zmontovanej postele na polohovacie kovanie Varifix, alebo na výškovo polohovaciu strednicu pri dvojlôžkach. Podľa výšky matraca si navolíte potrebný výškový presah matraca cez hranu postele. Celková výška roštu je 81 mm, preto doporučujeme k posteliam s dostatočnou výškou bočnice (190 mm a viac). Rošt má vysokú tuhosť a pevnosť, každá latka je štyrmi skrutkami priskrutkovaná do obvodového rámu z bukovej preglejky 25x45x1947mm (nepoužívame sponky, ale dlhé skrutky). Počet 18 ks latiek, prierezu 60x19 mm  maximálne zaistí nosnosť lôžka 140 kg, dokonalé prevzdušnenie matraca a vysoká hustota latiek zabráni preležaniu matraca a pri ležaní neucítite žiadne  medzery medzi latkami. Povrchová úprava roštu je v prírodnom prevedení bez laku, rošt je obojstranne brúsený, skrutky majú  zapustenú hlavičku  a teda nedochádza  k zatrhávaniu látky matraca. Kombináciou tohto roštu s vhodným matracom dosiahnete výborné ortopedické vlastností. Doporučujeme penové, pružinové alebo latexové matrace.

Drevené rošty v ráme sa vyrábajú vždy menšie, než je zadaný rozmer na objednávke – tj. cca o 50 mm kratší a o 10 mm užší.

Varianty produktu

Tento výrobok vyrábame vo viacerých variantách. Ostatné varianty si môžete vybrať tu.

Postelový rošt laťkový čelní výklop 80x200 cm buk
Lamelový rošt výklopný čelní 80x200 cm
Postelový rošt laťkový čelní výklop - polohování hlava nohy 80x200 cm buk

Konfigurácia výrobku

-

Zákazková výroba

Potrebujete naše výrobky prispôsobiť rozmerom miestnosti či dizajnu izby? Sme schopní Vám vyjsť v ústrety a upraviť náš sortiment podľa Vašich predstáv. Vyberte si z nižšie ponúkaných možností zákazkovej výroby. Pokiaľ potrebujete úpravu, ktorá nie je v ponuke, neváhajte nás kontaktovať.

Celková cena

183,22€ Cena je s DPH

Pozrite si najnovší katalóg

Katalógy, cenníky, schémy