<h3><a href='https://www.domestav.sk/architektonicke-navrhy'>Architektonické návrhy</a></h3>

Architektonické návrhy

Chcete si nechať navrhnúť detskú izbu alebo spálňu na mieru? Máte atypický interiér a neviete, ako vhodne rozmiestniť nábytok? Chceli by ste deťom vytvoriť tématickú detskú izbu plnú hravých prvkov či si pre seba nechať navrhnúť spálňu svojich snov? Spýtajte sa - náš tým designérov vám poradí a navrhne izbu podľa vašich predstáv a možností. Pomôžeme vám s dispozíciou izby, s výberom vhodného nábytku a jeho optimálnym rozmiestnením v priestore, s výberom materiálov, farieb, doplnkov a s celkovým designom izby.

Stačí, keď nám na mail pošlete pôdorys, fotky a rozmery priestoru a priblížite nám vašu predstavu. Následne vám, na základe získaných informácií, spracujeme návrh riešenia a vytvoríme vizualizáciu detskej izby či spálne.

Ponúkame riešenie ako pre koncového zákazníka, tak navrhujeme aj koncepčné a designové riešenia izieb pre hotely a penzióny.

Cena vizualizáce je 115 €. Čiastka za vizualizáciu Vám bude odpočítaná pri objednávke nad 1 900 €.

V prípade záujmu o 3D vizualizáciu sa obráťte na nášho bytového designéra na: haloda@domestav.cz

<h3><a href='https://www.domestav.sk/doprava'>Doprava</a></h3>

Doprava

Osobný odber na predajni

Nábytok si môžete vyzdvihnúť zdarma na vybranej predajni v rámci otváracej doby. Osobný odber je možný iba na vybraných predajniach, ktoré majú skladovacie priestory. Spôsob dopravy si vyberáte pri zadávání objednávky. 

Doprava TOPTRANS alebo GEIS

Nábytok vám starostlivo zabalíme a doručíme vám ho prostredníctvom spoločnosti GEIS alebo TOPTRANS na vami zvolenú adresu. Cena dopravy je odvodená od celkovej hmotnosti zásielky a vzdialenosti od miesta nakládky (výrobný areál v Herálci) do miesta prevzatia. Vodič vám tovar vyloží v prízemí za prvné uzamykateľné dvere. Spôsob dopravy si vyberáte pri zadávaní objednávky. 

 Doprava Domestav

Chcete to mať bez starostí? Nechajte si nábytok od nás priviezť. Nábytok rozvážame vlastnými autami v pravidelných rozvozoch po Prahe, Brne, Ostrave a ich okolí. Spôsob dopravy si vyberáte pri zadávání objednávky. Vynáška do bytu nie je súčasťou ceny za dopravu a je kalkulovaná zvlášť.

<h3><a href='https://www.domestav.sk/montaz'>Montáž</a></h3>

Montáž

Nechcete sa do zostavovania nábytku púšťať sami? Vyberte si pri nákupu službu montáž” a naši technikovia vám nábytok zmontujú u vás doma. Sú to profesionáli a pri zostavení nábytku vždy dbajú na to, aby nedošlo k poškodení vybavení bytu a všetok vzniknutý odpad následne po sebe upracú. Montáž nábytku je možná iba v prípade dopravy našou firmouCena montáže je % odvodená z ceny objednávky. Pre presné určenie ceny si túto službu zvolte pri nákupu na našom e-shope.  

Nábytok veľkých rozmerov, ako sú postele, skrine, úložné priestory, komody, nočné stolíky je dodáváý v demontovanom stave, balený v kartóne tak, aby nedošlo k žiadnemu poškodeniu. Bližšie informácie k montáži a balení vždy nájdete u konkrétneho výrobku.

Rošty, matrace a ostatné menšie výrobky sú dodávané už zmontované, zabalené v kartóne alebo do fólie tak, aby nedošlo k ich poškodeniu. Bližšie informácie k montáži a balení vždy nájdete u konkrétneho výrobku.

Cena vynášky do bytu je odvodená od charakteru zásielky. Pre určenie presnej ceny si zvoľte službu „vynáška do bytu“ pri nákupu na našom e-shope. 

<h3><a href='https://www.domestav.sk/poradenstvi'>Poradenství</a></h3>

Poradenství

Náš personál je tvorený odborníkmi. Ak potrebujete poradit s vhodným výberom postele, matrace, úložných priestorov alebo pokiaľ si nie ste istí aké zvoliť drevo či povrchovú úpravu, neváhajte sa obrátiť na náš personál na predajniach alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vďaka tomu, že nábytok navrhujeme a zároveň vyrábame, sme naozaj odborníci vo svojom odbore.


Pozrite si najnovší katalóg

Katalógy, cenníky, schémy