Český výrobek

Textília FUTBAL veľká

Katalógové číslo D267/FT5
Cena od
43,95€
Pôvodná cena
56,35€

Každý predsa vie, že všetci futbalisti musia mať nejaké to zázemie, kde budú plánovať hru. Touto textíliou môžete deťom doladiť domček a vytvoriť tak prednú stenu. Deti budú mať väčší pocit bezpečia a tiež budú nadšené z vlastného domčeka so strechou aj stenou s okienkom. Závesná textília má guľaté okienko s olemovaním, praktické vrecko v tvare lopty a po stranách vytlačené obrázky futbalistov s loptou. Túto textíliu je možné použiť len k nadstavbe - domček z našej rady Domino. Okraje textílie sú zahnuté a kvalitne prežité lemovacím stehom. Textília je vyrobená zo  70% bavlny a 30% polyesteru s možnosťou prania (30°C), je kvalitná, pevná s vysokou gramážou  (210g/m2), ľahko udržiavateľná a je veľmi príjemná na dotyk. V hornej aj spodnej časti textílie sú široké ušká so suchým zipsom, ktorými sa textília pripevní ku konštrukcií domčeku. 

 • Materiál Textil
 • Gramáž látky 210 g/m²
 • Zloženie povlaku 70 % bavlna + 30 % jiná ...
 • Šírka 995 mm
 • Výška (mm) 1010 mm
 • Demont Ne
 • MJ (jednotka) ks
 • Téma FOTBAL
 • PLU 000779
 • Dostupnosť v štandardnom vyhotovení
  (V základnej povrchovej úprave, bez zákazkovej výroby)
  Obvykle dodávame do 2-3 týždňov

Každý predsa vie, že všetci futbalisti musia mať nejaké to zázemie, kde budú plánovať hru. Touto textíliou môžete deťom doladiť domček a vytvoriť tak prednú stenu. Deti budú mať väčší pocit bezpečia a tiež budú nadšené z vlastného domčeka so strechou aj stenou s okienkom. Závesná textília má guľaté okienko s olemovaním, praktické vrecko v tvare lopty a po stranách vytlačené obrázky futbalistov s loptou. Túto textíliu je možné použiť len k nadstavbe - domček z našej rady Domino. Okraje textílie sú zahnuté a kvalitne prežité lemovacím stehom. Textília je vyrobená zo  70% bavlny a 30% polyesteru s možnosťou prania (30°C), je kvalitná, pevná s vysokou gramážou  (210g/m2), ľahko udržiavateľná a je veľmi príjemná na dotyk. V hornej aj spodnej časti textílie sú široké ušká so suchým zipsom, ktorými sa textília pripevní ku konštrukcií domčeku.  

Konfigurácia výrobku

-

Zákazková výroba

Potrebujete naše výrobky prispôsobiť rozmerom miestnosti či dizajnu izby? Sme schopní Vám vyjsť v ústrety a upraviť náš sortiment podľa Vašich predstáv. Vyberte si z nižšie ponúkaných možností zákazkovej výroby. Pokiaľ potrebujete úpravu, ktorá nie je v ponuke, neváhajte nás kontaktovať.

Celková cena

43,95€ Cena je s DPH

Pozrite si najnovší katalóg

Katalógy, cenníky, schémy