O nás

Vyrábame kvalitný nábytok z masívu

Sme rýdzo česká firma, ktorá na trhu pôsobí už od roku 1995. V začiatkoch sme drevený nábytok iba predávali, o tri roky neskôr sme nábytok z masívu začali vyrábať. V našej výrobnej hale, ktorá sa nachádza v Herálci, v srdci Žďárských vrchov, tak pod rukami našich mistrov vznikajú luxusné, designové postele, detské poschodové postele či krásne komody. Vďaka tomu, že všetko vyrábame z naozaj kvalitníéo dreva (dub, buk, smrek) ťaženého v českých a slovenských lesoch, vydrží náš nábytok po dlhé roky.

                                                                                                             

Design a konštrukčný know-how

Jedinečnosť nášho nábytku je daná rokmi prevereným konštrukčným riešením, ktoré vychádza z tradičných remeselných postupov a z rešpektu k charakteru dreva. Sledujeme i najnovšie designové trendy a v súladu s nimi navrhujeme nové kolekcie nábytku či rozširujeme tie stávajúce. Nad návrhom a výrobou nábytku vždy starostlivo premýšľame. Naše postele, úložné systémy či posteľové zostavy do detských izieb sú nie len krásne, ale zároveň i veľmi pohodlné a bezpečné. Design, hlavne u detských izieb, premýšľame do detailu a doplňujeme ho i o textilné prvky, ktoré majú zároveň dekoratívny a funkčný charakter.

                                                                                                              

Ponúkame riešenie na mieru pre jednotlivcov i hotely

Spolupracujeme s bytovými architektmi a pri návrhu nábytku vychádzame aj z podnetov od zákazníkov. Primárne sa sústredíme na nábytok štandardných rozmerov, ale dokážeme vyhovieť aj špecifickým požiadavkom po atypoch z masívu. Ak potrebujete vyrobiť postele, skrině či komody na mieru tak, aby boli v úplnopm súlade s vašou spálňou či dětskou izbou, alebo ak zariaďujete izby hotelu či penziónu a hľadáte dodávateľa, ktorý by vám navrhol designové riešenie na mieru, sme pre vás voľbou číslo jedna.

                                                                                                               

Myslíme ekologicky

Drevo je živý materiál a my ho ako taký rešpektujeme. Používame ekologické, zdravotne nezávadné materiály ako sú Osmo oleje, ktoré sú založené na báze prírodných, rastlinných olejov a voskov alebo vodou riediteľné laky na nábytok s atestom na detské hračky.

                                                                                                               

Pozrite si najnovší katalóg

Katalógy, cenníky, schémy